Universal Lojistik İştiraklerini Tanıyın

Universal Lojistik, kurumsal olarak farklı endüstrileri ve uzmanlıkları bir araya getirerek hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmayı ilke edinen bir uluslararası nakliye firmasıdır. Bu noktada tüm kurumsal yapısı ve iştirakleri ile firmamız Universal Lojistik çok yönlü bir perspektifle farklı disiplinleri bir araya getirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temelinde uluslararası nakliyat, lojistik ve gümrük danışmanlığı gibi alanlara odaklanan firmamız, iştirakleriyle farklı pazarlardaki mevcudiyetini güçlendirerek operasyon verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir. İştiraklerimiz vasıtasıyla özellikle Avrupa’yı hedefleyen operasyonlarımızda İngiltere nakliye gibi süreçlerimiz daha kolay bir şekilde yönetilmektedir. Tüm iştiraklerin ortak paydası olarak nitelendirebileceğimiz uluslararası taşımacılık süreçlerini, farklı pazarlarda gümrük prosedürlerine ve yasal süreçlere uygun olarak en verimli şekilde yönetmemize olanak veren iştiraklerimiz şu şekilde sıralanabilir:

Universal Lojistik GMBH Firması

Özellikle Kuzey Avrupa pazarına odaklandığımız iştirakimiz Universal Lojistik GMBH firması, Türkiye’den gerçekleşecek ihracat, gönderim, nakliye süreçlerinin Almanya merkezli acentemiz daha kolay koordine edilmesine olanak vermektedir. Firmamız, başta Almanya nakliye olmak üzere diğer Kuzey Avrupa ülkelerine gerçekleşebilecek olan karayolu taşımacılığı süreçlerinin daha kolay bir zeminde ilerlemesine yardımcı olur. Yüksek endüstri üretiminin ve uluslararası ticaret trafiğinin söz konusu olduğu Kuzey Avrupa bölgesinde özellikle parsiyel taşımacılığı gibi aktiviteler böylelikle daha kolay bir şekilde organize edilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra denizyolu taşımacılığı gibi yöntemlerle Türkiye’den gelecek olan malzemelerin depolama, paletleme ve sevkiyat gibi süreçlerinin de planlanmasını hedefler. Aynı şekilde Avrupa’dan Türki cumhuriyetlere gidecek olan malzemelerin ara nakliyesinin planlanması ve koordine edilmesi gibi süreçler de Universal Lojistik GMBH çatısı altında gerçekleşmektedir.

SMS Uluslararası Nakliyat Firması

2003 yılında kurulan Uluslararası nakliye firması SMS Nakliyat, firmamız bünyesine katılarak operasyon kalitemizi artırmamıza olanak vermiştir. SMS Nakliyat’ın firmamıza kattığı uluslararası perspektif sayesinde özellikle Fransa nakliye gibi Avrupa hedefleyen operasyonlarda daha verimli adımlar atabilmekteyiz.

Hermes Global Lojistik Firması

Hermes Global Lojistik uluslararası nakliye süreçlerinde ihtiyaç duyulabilecek depolama ve gümrük süreçlerini organize ettiğimiz iştirakimizdir. Alanında uzman depo ekibimiz ile İstanbul Avrupa ve Asya yakalarında sürdürdüğümüz operasyonda depo ve antrepo yönetimi gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Bu noktada lojistiği yapılan malların gümrükleme işlemlerinin daha uygun bir zeminde tamamlanabilmesi adına gerekli tüm planlamalar Hermes Global Lojistik çatısı altında yapılmaktadır.

 

Uluslararası Lojistik Çözümlerimizi Keşfedin!

Uluslararası Nakliye Yapılan Ülkeler
Almanya Nakliye
İngiltere Nakliye
Fransa Nakliye
Hollanda Nakliye
İtalya Nakliye
Amerika Nakliye
Kanada Nakliye
Dubai Nakliye

0216 305 07 07