Uluslararası Taşımacılıkta Neden Universal Lojistik?

ÇÜNKÜ;

Üniversal Lojistik Sektörüne başlarken kalıcı olmak adına alışılmışın dışında araç yatırımları yaparak; farklı hizmet anlayışı ile tüm araçlarını Yanıcı,Parlayıcı tesisat ile yapılandırmış ve günümüz tüm sanayicilerin üretiminde kullandığı ham madde ürünlerini ,lisanslı,yeşil sigorta ve CMR sigortası ile taşımalarını daha güvenilir hale getirmiştir. Aynı zamanda portföyünde bulunan otomotiv sektörünün liderleri konumundaki markalara özel hizmet anlamında, yine tüm araçları rulo sac taşımaya uygun havuzlu dorselerini devreye sokarak; Bu özellikte var olan Avrupa’da ve Türkiye’de toplam araç sayılarının yüzde anlamında tek hanelerde bulunan filoya sahiptir. 

Bu özellikleri ile taşımada farklı bir anlayış ile yaklaşan Üniversal Lojistik sizlere daha iyi ve güvenilir, anlık online bilgi paylaşımı, tüm hizmet aldığı birimlerine dilediği gibi ulaşabilen,müşterilerine tüm isteklerine cevap odaklı hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.


Türkiye’deki İstanbul/Hadımköy ve Şekerpınar/Kocaeli depoları; Almanya’da Rodgau deposuyla ve Şişli merkezli operasyon bütününü işlemlerinizin neresinde olursa olsun iletişim sağlayabileceğiniz ve dilediğiniz anda ortak olabileceğiniz şeffaflığa sahiptir. Rodgau depomuzda siz değerli müşterilerimizin Avrupa dahili nakliye, paketleme, paletleme, ambalaj yenileme v.b. gibi farklı elleçleme hizmetlerini de ayrıca verilmektedir.

Türkiye’deki depolarında bulunan Yanıcı,Parlayıcı Gümrüklü ve Serbest depo,Gümrüklü Soğuk Hava depoları ve Normal eşyalarınızı da Gümrüklü ve Gümrüksüz depolatabileceğiniz farklılığı ile de Lojistiğin bir bütünü içerisinde olan depolamada da farklılığını Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek kanıtlamıştır. 

 

Uluslararası Lojistik Çözümlerimizi Keşfedin!

Uluslararası Nakliye Yapılan Ülkeler
Almanya Nakliye
İngiltere Nakliye
Fransa Nakliye
Hollanda Nakliye
İtalya Nakliye
Amerika Nakliye
Kanada Nakliye
Dubai Nakliye

0216 305 07 07