Tarihçemiz - Hızlı ve Güvenilir Uluslararası Nakliyecilik

UNİVERSAL LOJİSTİK

Üniversal Lojistik  2004 yılında öz mal araçlarıyla Türkiye İstanbul merkezli ofisinde uluslar arası nakliye, depolama ve gümrükleme sektörüne hizmet vermek adına faaliyetine başlamıştır.

Almanya Offenbach – Rodgau’da müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, esnek çalışma imkanı sunabilmek, hızlı ve anlık bilgi paylaşımını sağlayabilmek amacıyla 2007 yılında 2000 m2 kapalı alan üzerine acentemiz Universal Lojistik GmbH kurulmuştur.

2010 yılında İstanbul - Hadımköy’de yapılanarak Hermes Global Lojistik Ltd. Şti. adı altında 6000 m2 açık, 6000 m2 kapalı lojistik merkezinde; gümrüklü  ve gümrüksüz olarak Genel Yük Emtia , Yanıcı -Parlayıcı ve Soğuk Hava depolarını aynı çatı altında kurarak Türkiye’deki depolama faaliyetlerini farklı bir boyuta taşımıştır.

2011 yılında SMS Uluslar arası Nakliye firmasını bünyesine katarak, araç filosunu ikiye katlamış ve 35 adet öz mal araç, R2 belgesine ilaveten  C2 yetki belgesi ve UND üyeliği ile daha da emin ve güvenli adımlar ile büyümeye devam etmiştir.

2011 yılında İstanbul  - Şekerpınar’da Hermes Global Lojistik Ltd. Şti.’ nin şubesi olarak değerli müşterilerine daha yakın olmayı ve müşterilerinin maliyetlerini düşürmeyi amaç edinen mantalitesi ile İstanbul Avrupa Yakası ve  Doğu Marmara Bölgesi’ne hitaben gümrüklü ve gümrüksüz depolama  faaliyetine başlamıştır.

 

misyonumuz

Tüm lojistik hizmetlerini; lojistik sektörünün ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, rekabet avantajı yaratarak, yerel ve global müşterilerimize sunmak.

vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da tercih edilen, ülke ekonomisine olumlu katkılarda bulunan, çevreye karşı sorumlukları bilen, üretken ve yaratıcı faaliyetlerine devam eden dünya çapında bir marka olmak ve devam ettirmek.

 

Uluslararası Taşımacılık Hizmetlerimizi Keşfedin!

Uluslarası Taşımacılık Hizmetleri
Havayolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Intermodal Taşımacılık
Elektronik Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı
Mobilya Taşımacılığı
Minivan / Ekspres Taşımacılık
Gıda Taşımacılığı
Medikal Taşımacılığı
Uluslararası Nakliye Yapılan Ülkeler

0216 305 07 07