Uzman Lojistik ve Saklama Çözümleri

Universal Lojistik iştirakerinden biri olan HERMES GLOBAL LOJİSTİK Türkiye Cumhuriyeti gümrüklerinde İstanbul Avrupa ve Asya kıtalarında deneyimli ve uzman personeli ile 2010 yılı başında depoculuk hizmetlerine ilk adımını atarak sektördeki yerini almıştır. Öncelikle yönetim ve depo personelini sektörde uzun süre çalışmış deneyimli, eğitimli ve profesyonel kişiler arasından seçerek işinde uzman bir kadroyla yola başlamıştır.

Özellikle depo yönetimindeki personeli konusunda lojistik sektörünün değişik lokasyonlarında görev almış her türlü depolama, organizasyon ve operasyonu bilen müşterisine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinen bir kurum kimliğini hedeflemektedir.

HERMES GLOBAL LOJİSTİK, gelişmiş altyapısı ve sunduğu entegre lojistik hizmet çeşitliliği sayesinde perakende sektöründe başarılı çözümler sunmaktadır. 

Lojistik maliyetlerinin en önemli rekabet bileşenlerinden biri olduğu perakende sektöründe HERMES GLOBAL LOJİSTİK, müşterilerine maliyet avantajları sağlamakta ve tek elden verimli lojistik hizmetler üretmektedir.

 

Uluslararası Nakliye Çözümlerimizi Keşfedin!

Uluslarası Taşımacılık Hizmetleri
Havayolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Intermodal Taşımacılık
Elektronik Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı
Profesyonel Otomotiv Aksam ve Parça Taşımacılığı
Mobilya Taşımacılığı
Minivan / Ekspres Taşımacılık
Gıda Taşımacılığı
Medikal Taşımacılığı
Uluslararası Nakliye Yapılan Ülkeler
Almanya Nakliye
İngiltere Nakliye
Fransa Nakliye
Hollanda Nakliye
İtalya Nakliye
Amerika Nakliye
Kanada Nakliye
Dubai Nakliye
Hermes Şekerpınar Antrepo

0216 305 07 07