Depo ve Antrepo Yönetimi Hizmetleri

Lojistik dünyasında tedarik zincirinin parçalarını oluşturan kaynakların güvenli koşullar altında saklandıkları alanlar olarak öne çıkan depo ve antrepolar, stratejik ve sistematik şekilde yönetilmesi gereken alanlardır. Uluslararası taşımacılık süreçlerinde de sevkiyatı planlanan malların stoklama işlemlerinin yapılarak organize edildiği konumlar olan depo ve antrepolar lojistik süreçler için de önemlidir. Bu noktada nakliye süreçlerinin daha organize ve sistematik bir şekilde ilerletilmesi, kaynakların lojistik trafiğinin planlanması ve raporlanması, tedarik zincirinin kusursuz bir şekilde işlemesi için depo yönetimi gibi hizmetlere ihtiyaç duyulur.

Depo ve antrepo yönetimi hizmetleri, hem kaynak kontrolü için hem de lojistik süreçlerde araçların etkili bir şekilde kullanılabilmesi için mevcut iş gücünün doğru şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Bu sayede lojistik süreçler daha verimli ve düzenli ilerler. Karayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı süreçlerindeki aktarım işlemleri daha hızlı bir şekilde organize edilebilir. Bu noktada Universal Lojistik olarak profesyonel şekilde sunmuş olduğumuz depo antrepo yönetimi hizmetleri ile iş ortaklarımızın stoklama ve gümrük yönetim süreçlerini kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz.

Hermes Lojistik ve Depoculuk Hizmetleri

Universal Lojistik’in depo ve antrepo yönetimi uygulamalarına odaklanan iştiraki olan Hermes Lojistik ve Depoculuk; İstanbul’un Asya ve Avrupa lokasyonlarında sunmuş olduğu saklama çözümleri ile hizmet ağını genişletmektedir. Alanında uzman bir ekiple faaliyet gösteren Hermes Lojistik ve Depoculuk; Almanya, Fransa ve İngiltere nakliye operasyonları gibi uluslararası düzeyde lojistik işlemler için de kullanılmaktadır. İstanbul’daki önemli karayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı noktalarına yakın olan merkezleri ile firmamız; tüm teknik ve hukuki detayların göz önünde bulundurulduğu bir operasyon yönetmektedir.

Hermes Hadımköy Antrepo Hizmetleri

Hermes Hadımköy Antrepo özellikle gümrük süreçlerinde vergilendirme ve resmi ödemeleri organize edilen malzemelerin kontrollü olarak depolandığı lokasyondur. Profesyonel bir yaklaşımla denizyolu taşımacılığı ile Fransa nakliye ve taşımacılık gibi yöntemlerle denizaşırı ülkelerden gelen ihracat ürünlerinin organize bir şekilde depolandığı Hermes Hadımköy antrepo alanı, tüm güvenlik prosedürlerinin hassas şekilde uygulandığı bir alandır. Bu noktada hem lojistik süreçler hem de lojistik operasyonun depolama ayağı için gerekli olan tüm teçhizatlarla paketleme ve saklama çözümleri uygulanır. Bunun yanı sıra gümrüklü depo olarak faaliyet gösteren Hadımköy antrepo alanında, paketleme ve elleçleme gibi lojistik yöntemler de kullanılmaktadır.

Hermes Şekerpınar Antrepo Hizmetleri

Herrmes Şekerpınar antrepo, özellikle uluslararası ticaret operasyonu yöneten kurumsal yapıların gümrüklü depo olarak tercih ettikleri bir konumdur. Teknik anlamda İstanbul depo ve antrepoları arasında en nitelikli altyapılardan birine sahip olan Hermes Şekerpınar antreposu, özellikle Almanya nakliye ve gümrük malları gibi yurtdışından gelen ürünlerin depolandığı bir alan olarak öne çıkar. Bu noktada uluslararası ticaret kapsamında işleyen bir operasyon söz konusu olduğundan depo olanaklarından faydalanan firmalar gümrük danışmanlığı gibi hizmetler de sunmaktayız. 

 

Uluslararası Lojistik Hizmetlerimizi Keşfedin!

Gümrükleme Hizmetleri
Uluslararası Nakliye Yapılan Ülkeler
İştiraklerimiz
Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

 

0216 305 07 07